Send oss en forespørsel og vi vil svare deg innen 5 timer.

Send oss enforespørsel

15 GRUNNER FOR Å STUDERE HOS KEATS | Keats Education - Learn Chinese with Keats!

15 GRUNNER FOR Å STUDERE HOS KEATS

 

Keats ' profesjonell private kinesisk undervisning er den raskeste og mest effektive måten å lære kinesisk hvis du ønsker å studere i Kina .

Det private kinesisk programmet har vært det mest populære programmet siden skolen startet i 2004 . Mange studenter som lærer mandarin i Kina velger en privat læringsstil fordi den er designet av våre lærere til å møte behovene og interessene til den enkelte student . private kinesiske instruksjoner gir deg flere muligheter til å praktisere din orale kinesisk og få sanntids korreksjon . Etter å ha utviklet et omfattende system for å undervise privat , er Keats skole viet til å gjøre flere bidrag til private leksjoner .

 

Et utmerket Keats lag og kvalifiserte Keats lærere.

Keats lærere snakker mandarin og flytende engelsk . De er vennlige og tålmodige mot studenter . De har rik erfaring og bruker Keats undervisningsmetoder for å gjøre våre studenter svært fornøyde . Keats lærere møtes regelmessig (undervisning konferanse) for pågående opplæring og diskusjon for å sørge for at alle lærere bruker de mest praktiske og effektive undervisningsmetoder og materialer . Våre lærere er ikke bare lærere , men også dine venner .

 

40% av våre elever er elever som kommer tilbake for og lære mer.

Noen studenter kommer tilbake til Keats for å studere kinesisk hvert år, og de kan alltid møte andre returnerende elever hver gang de lærer mandarin her . Hemmeligheten til hvorfor elevene stadig vender tilbake er at de føler at de gjør mye fremgang når de lærer kinesisk i Kina hos Keats , og det er verdt å bruke tid og penger på å få topp kvalitet. Vi er forpliktet til å kontinuerlig gi våre studenter raffinerte kinesiske leksjoner og tjenester .

 

Profesjonelle lærere utformer personlige studie planer for deg.

Vi vil utvikle en læreplan for deg basert på ditt kinesisk språklige nivå . På denne måten vil du maksimere mengden som du lærer i den korte tiden du lærer Mandarin her . Du kan fortelle oss hva du ønsker å lære . Før du begynner på leksjonene , vil du ha en prat med læreren din , slik at læreren kan forberede undervisningen i henhold til dine krav og preferanser .

 

ulike læringsprogrammer.

Allment anerkjent som et faglig innflytelsesrik institutt , er Keats skole et ledende akademi i Kina som tilbyr kvalifiserte kinesiske språkprogrammer og ulike samfunnstjeneste programmer . Å ha ni års erfaring i å undervise kinesisk og opprettholde et solid sosialt nettverk , har Keats Skole utviklet ulike typer programmer for å møte den enkeltes mål . Våre kinesiske lærings programmer omfatter intensive private leksjoner, kinesiske klasser for små grupper , online kinesiske kurs, studie + turprogrammet , studiet + frivillig program , test forberedelser og barneprogram .

 

Kinesisk Kultur klasse

Vi tilbyr kinesisk kalligrafi klasse , Tai Chi Chuan klasse , kinesisk matlagingskurs og kinesisk musikkinstrument klasse hver uke . Uansett hvor lenge du studerer i Kina i vår skole , vil du alltid få det du ønsker å lære . Hvis du er interessert i kinesisk kultur , kan du velge den pakken som inkluderer kinesiske kultur .

 

Keats Skolen er akkreditert av Provincial Education Department og Kunming Education Department.

 

Keats studenter kan nyte fullt møblerte enkeltrom med eget bad .

 

Keats studenter kan nyte ren , deilig og sunn kinesisk mat levert av Keats Kafeteria .

 

Nyt det praktiske ved å Studere , spise og bo i samme bygning.

Elevene trenger ikke å ta en buss og skynde seg til skolen fra der de bor , elevene trenger ikke å lete etter en plass hvor de skal spise etter klassen, fordi du kan studere , spise og leve i ett bygg . Dette er virkelig vanskelig å finne når du lære kinesisk i Kina

Merk: Hvis du registrerer deg veldig sent , kan du bare få et rom i Keats Overnattings bygg 2 , som ikke er i samme bygning hvor skolen er lokalisert og er ca 5 minutters gange fra skolen .

 

Det er alltid noen som kan hjelpe

Hvis du ønsker  endringer av dine kinesiske leksjoner eller hvis du har noen problemer med å lære kinesisk og trenger litt hjelp , ikke nøl med å ta kontakt med din rådgiver eller undervisnings veiledere . Vi er alltid glade for å løse alle dine spørsmål om å lære kinesisk .

Når du kommer til skolen vår , vil du bli tildelt en rådgiver , som vil bidra til å løse problemer i å lære kinesisk og boforhold hos Keats . Vi gir 24 - timers assistanse . Ikke nøl med og be om hjelp.

 

Ekstra gratis tjenester gjør ditt opphold på Keats enkelt.

Keats ansatte bidrar med å bestille de billigste innenriks flybilletter og reserve hotellrom for studenter . Bare fyll ut oppdatert informasjon og vent , vi vil sende billettene til rommet ditt .

 

Keats skole ligger i sentrum av byen .

Beliggende i sentrum av byen , på travle Dongfeng vei , er Keats skole kun en kort spasertur fra supermarkeder , kafeer , barer , treningssentre, forretningsområder og museer. Resten av byens hot spots er , kun en buss eller taxitur unna.

 

Kunming er en by med solskinn , blomster , kulturminner og minoritetsgrupper . Foruten å studere ved Keats , kan du nyte mange aktiviteter mens du utforsker byen.

Kunming fungerer ikke bare som hovedstaden i Yunnan -provinsen , men også som et senter for kommunikasjon og kultur . Hvis du ønsker å studere i Kina , bør Kunming være på toppen av listen . Kunming er også godt kjent for sin vakre , særegne , fantastiske og unike natur .

 

Keats skole er som en internasjonal familie .

Tidligere studenter som har lært mandarin i Kina hos Keats, kommer fra USA , Storbritannia , Spania , Tyskland , Frankrike , Østerrike , Australia , Belgia , Canada , Sveits , Chile , Kamerun , Danmark , Finland , Guam , Indonesia , Irland , Israel , Italia , Japan , Luxembourg , Malaysia , Nederland , Norge , New Zealand , Filippinene , Polen , Russland , Sverige , Singapore , Thailand , Papua New Guinea , Slovenia , Brasil , Tsjekkia , Hellas , India , Mexico og Sør-Afrika . Keats er en stor familie, og hvis du ønsker å lære kinesisk i Kina , velkommen til Keats School.

Følg oss på

NYHETSBREV

Copyright ©2004-2017 Keats School
Betalingsmåte